TVARKARAŠTIS

PIRMADIENIS – TREČIADIENIS

Lavinamoji gimnastika Olga
1,5-3 m. vaikų grupė  10:00-10:50
1,5-3 m. vaikų grupė  11:00-11:50
Lavinamoji gimnastika Vaida
1,5-3 m. vaikų grupė 15:30-16:20
1,5-3 m. vaikų grupė 17:00-17:50
1,5-3 m. vaikų grupė 18:00-18:50
Aerobinė gimnastika Marina
7-10 m. vaikų grupė  19:00-19:50
Lavinamoji gimnastika Karolis
7-10 m. vaikų grupė 15:00-15:50
11-16 m. vaikų grupė  16:00-16:50
5-6 m. vaikų grupė 17:00-17:50
3-4 m. vaikų grupė  18:00-18:50
7-10 m. vaikų grupė  19:00-19:50
Sportinė gimnastika Joana
7-10 m. vaikų grupė  18:00-18:50
5-6 m. vaikų grupė  19:00-19:50
Lavinamoji gimnastika Valentin
7-10 m. vaikų grupė  16:00-16:50
11-16 m. vaikų grupė 17:00-17:50
11-16 m. vaikų grupė 18:30-19:20
Lavinamoji gimnastika Vytautas
7-10 m. vaikų grupė 17:30-18:20
11-16 m. vaikų grupė 18:30-19:20
Lavinamoji gimnastika Monika
4-5 m. vaikų grupė 18:00-18:50
5-7 m. vaikų grupė 19:00-19:50
Meninė gimnastika Kornelija
10-13 m. vaikų grupė 16:00-16:50
3-4 m. vaikų grupė 17:00-17:50
5-6 m. vaikų grupė  18:00-18:50
7-9 m. vaikų grupė  19:00-19:50
Lavinamoji gimnastika Dimitrijus
7-10 m. vaikų grupė 15:30-16:20
5-7 m. vaikų grupė 17:30-18:20
4-5 m. vaikų grupė 18:30-19:20

ANTRADIENIS – KETVIRTADIENIS

Lavinamoji gimnastika Olga
1,5-3 m. vaikų grupė  11:00-11:50
Aerobinė gimnastika Marina
5-6 m. vaikų grupė  17:00-17:50
4-6 m. vaikų grupė 19:00-19:50
Lavinamoji gimnastika Valentin
7-10 m. vaikų grupė  17:30-18:20
11-16 m. vaikų grupė 18:30-19:20
Lavinamoji gimnastika Vytautas
7-10 m. vaikų grupė  17:30-18:20
11-16 m. vaikų grupė 18:30-19:20
Parkūras Mantas
7-10 m. vaikų grupė 18:30-19:20
nuo 11 m. 19:30-21:00
Capoeira Aleksandras
nuo 12 m. vaikų grupė 17:00-18:00
Lavinamoji gimnastika Aleksandras
3-4 m. vaikų grupė 18:00-18:50
5-6 m. vaikų grupė  19:00-19:50
Meninė gimnastika Kornelija
7-10 m. vaikų grupė 16:00-16:50
Sustiprinta vaikų grupė 17:00-17:50
5-6 m. vaikų grupė 18:30-19:20

ANTRADIENIS – PENKTADIENIS

Lavinamoji gimnastika Karolis
11-16 m. vaikų grupė 15:00-15:50
7-10 m. vaikų grupė  16:00-16:50
3-4 m. vaikų grupė 17:00-17:50
5-6 m. vaikų grupė  18:00-18:50
3-4 m. vaikų grupė  19:00-19:50
Lavinamoji gimnastika Pavel
11-16 m. vaikų grupė 16:00-16:50
7-10 m. vaikų grupė 17:00-17:50
3-4 m. vaikų grupė 18:00-18:50
5-6 m. vaikų grupė 19:00-19:50

KETVIRTADIENIS – ŠEŠTADIENIS

Sportinė gimnastika Alla
7-10 m. vaikų grupė  Ketvirtadienis 16:30-17:20
3-4 m. vaikų grupė  Ketvirtadienis 17:30-18:20
5-6 m. vaikų grupė Ketvirtadienis 18:30-19:50
5-6 m. vaikų grupė  Šeštadienis 10:00-10:50
7-10 m. vaikų grupė  Šeštadienis 11:00-11:50
3-4 m. vaikų grupė Šeštadienis 12:00-12:50

ŠEŠTADIENIS

Lavinamoji gimnastika Olga
1,5-3 m. vaikų grupė  10:00-10:50
1,5-3 m. vaikų grupė  11:00-11:50