TVARKARAŠTIS

Pirmadienis ir Trečiadienis

LAVINAMOJI GIMNASTIKA Trenerė Olga
1.5-3 m. vaikų grupė 11:00 – 11.50
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Dmitrij
7-10 m. vaikų grupė 16:00 – 16:50
5-6 m. vaikų grupė 17:00 – 17:50
3-4 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50
5-6 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Trenerė Marina
3-4 m. vaikų grupė 13:00 – 13:50
7-10 m. vaikų grupė 17:00 – 17:50
4-6 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50
6-9 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50
 LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Vytautas
7-10 m. vaikų grupė 17:30 – 18:20
11-16 m. vaikų grupė 18:20 – 19:20
 SPORTINĖ GIMNASTIKA Trenerė Aliona
7-10 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50
4-6 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50
MENINĖ GIMNASTIKA Trenerė Kornelija
7-10 m. vaikų grupė 16:30 – 17:20
5-6 m. vaikų grupė 17:30 – 18:20
3-4 m. vaikų grupė 18:30 – 19:20
ORO GIMNASTIKA Trenerė Izabelė
6-14 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50

Antradienis ir Ketvirtadienis

LAVINAMOJI GIMNASTIKA Trenerė Olga
1.5-3 m. vaikų grupė 11:00 – 11.50
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Dmitrij
11-16 m. vaikų grupė 17:00 – 17:50
5-6 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50
3-4 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Karolis
11-16 m. vaikų grupė 16:00 – 16:50
5-6 m. vaikų grupė 17:00 – 17:50
3-4 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50
7-10 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Trenerė Aliona
11-14 m. vaikų grupė 16:00 – 16:50
7-10 m. vaikų grupė 17:00 – 17:50
3-4 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50
5-6 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Vytautas
7-10 m. vaikų grupė 17:30 – 18:20
11-16 m. vaikų grupė 18:30 – 19:20
 MENINĖ GIMNASTIKA Trenerė Kornelija
3-4 m. vaikų grupė 17:30 – 18:20
5-6 m. vaikų grupė 18:30 – 19:20
AEROBINĖ GIMNASTIKA Trenerė Marina
6-9 m. vaikų grupė 17:00 – 17:50
10-15 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50

Trečiadienis ir Penktadienis

LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Karolis
7-10 m. vaikų grupė 16:00 – 16:50
3-4 m. vaikų grupė 17:00 – 17:50
5-6 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50

Penktadienis

SPORTINĖ GIMNASTIKA Trenerė Aliona
11-14 m. vaikų grupė 17:00 – 17:50
7-10 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Vytautas
1,5-3 m. vaikų grupė 17:30 – 18:20

Ketvirtadienis ir Šeštadienis

LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Pavel  Ketvirtadienis
7-10 m. vaikų grupė 16:30 – 17.20
5-6 m. vaikų grupė 17:30 – 18:20
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Pavel Šeštadienis
5-6 m. vaikų grupė 11:00 – 11:50
7-10 m. vaikų grupė 12:00 – 12:50

Trečiadienis ir Šeštadienis

LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Ernest  Trečiadienis
7-10 m. vaikų grupė 18:00 – 18:50
5-6 m. vaikų grupė 19:00 – 19:50
LAVINAMOJI GIMNASTIKA Treneris Ernest Šeštadienis
5-6 m. vaikų grupė 10:00 – 10:50
7-10 m. vaikų grupė 11:00 – 11:50
3-4 m. vaikų grupė 12:00 – 12:50