TVARKARAŠTIS

Būtina išankstinė registracija.

*grupė pilna, registruojame į eilę

Lavinamoji gimnastika

PIRMADIENIS – TREČIADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
10-00 1,5-3 metų vaikų grupė Olga
11-00 1,5-3 metų vaikų grupė Olga
15-30 7-10 metų vaikų grupė Natalja (mažoji salė)
16-30 5-6 metų vaikų grupė Natalja (mažoji salė)
17-30 1,5-3 metų vaikų grupė Natalja (mažoji salė)
18-30 * 3-4 metų vaikų grupė Natalja (mažoji salė)
15-00 7-10 metų vaikų grupė Šarūnas
16-00 11-16 metų vaikų grupė Šarūnas
17-00 * 4-5 metų vaikų grupė Šarūnas
18-00 5-6 metų vaikų grupė Šarūnas
19-00 11-16 metų vaikų grupė Šarūnas

PIRMADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
16-00 7-10 m. vaikų grupė Alisa
17-00 * 3-4 metų vaikų grupė Alisa
18-00 1,5-3 metų vaikų grupė Alisa
19-00 5-6 metų vaikų grupė Alisa
15-30 6-9 metų vaikų grupė Alla
16-30 7-10 metų vaikų grupė Alla
17-30 3-4 metų vaikų grupė Alla
18-30 7-10 metų vaikų grupė Alla

TREČIADIENIS – PENKTADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
16-00 10-16 metų paauglių grupė Domantas
17-00 5-6 metų vaikų grupė Domantas
15-00 11-16 m. vaikų grupė Alisa
16-00 7-10 metų vaikų grupė Alisa
17-00 3-4 metų vaikų grupė Alisa
18-00 1,5-3 metų vaikų grupė Alisa
19-00 5-6 metų vaikų grupė Alisa
15-30 6-9 metų vaikų grupė Alla
16-30 7-10 metų vaikų grupė Alla
17-30 3-4 metų vaikų grupė Alla
18-30 7-10 metų vaikų grupė Alla

ANTRADIENIS – KETVIRTADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
10-00 1,5-3 metų vaikų grupė Olga
11-00 1,5-3 metų vaikų grupė Olga
16-30 3-4 metų vaikų grupė Alla (mažoji salė)
17-30 1,5-3 metų vaikų grupė Alla (mažoji salė)
18-30 5-6 metų vaikų grupė Alla (mažoji salė)
16-00 7-10 metų vaikų grupė Šarūnas
17-00 * 5-6 metų vaikų grupė Šarūnas
18-00 * 3-4 metų vaikų grupė Šarūnas
19-00 7-10 metų vaikų grupė Šarūnas
15-00 6-9 metų vaikų grupė Ernestas
16-00 11-16 metų vaikų grupė Ernestas
17-00 * 7-10 metų vaikų grupė Ernestas
18-00 5-6 metų vaikų grupė Ernestas
19-00 * 7-10 metų vaikų grupė Ernestas
15-00 7-10 metų vaikų grupė Domantas
16-00 * 11-16 metų paauglių grupė Domantas
17-00 4-5 metų vaikų grupė Domantas

PENKTADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
17-30 4-5 metų vaikų grupė Domantas
18-30 5-6 metų vaikų grupė Domantas

ŠEŠTADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
10-00 4-5 metų vaikų grupė Šarūnas
11-00 7-10 metų vaikų grupė Šarūnas
12-00 5-7 metų vaikų grupė Šarūnas
10-00 1,5-3 metų vaikų grupė Lena
11-00 3-4 metų vaikų grupė Lena
12-00 3-4 metų vaikų grupė Lena
11-00 5-6 metų vaikų grupė Ernestas
12-00 7-10 metų vaikų grupė Ernestas

Meninė gimnastika

ANTRADIENIS – KETVIRTADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
15-30 8-12 metų vaikų grupė Natalja
16-30 5-6 metų vaikų grupė Natalja
17-30 3-4 metų vaikų grupė Natalja
18-30 5-6 metų vaikų grupė Natalja

Aerobinė gimnastika

ANTRADIENIS – KETVIRTADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
17-30 7-10 metų vaikų grupė Greta

Šuoliai ant batuto

ANTRADIENIS – KETVIRTADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
15-00 8-14 metų vaikų grupė Šarūnas

TREČIADIENIS – PENKTADIENIS

Laikas Grupė Treneriai
15-00 8-14 metų vaikų grupė Domantas