Jelena (Kaunas)
Kokios sporto šakos treneris:
Lavinamosios gimnastikos trenerė
1. Sportometras (kiek laiko sportuoja, kokia pirma sporto šaka?
Sportuoju 12 metų, pirmoji sporto šaka tradicinis Vietnamo kovos menas Nhat-Nam.
2. Kas yra tavo mėgstamiausias sportininkas ir kodėl?
Mano treneris Alik Filipovič. Tai žmogus išmokęs mane mylėti sportą, norėti tobulėti bei pažinti pasaulį.
3. Kodėl gimnastika?
Gimnastika man – tai judesio erdvėje pajautimo menas, apjungiantis daugelį žmogui būtinų fizinių ypatybių, kurias treniruodamas žmogus yra ne tik sveikas, tačiau taip pat ir pasitikintis savimi, nes matydamas kitų pavyzdį jis suvokia, jog nieko nėra neįmanomo, jeigu tik įdėti pakankamai pastangų.
4. Koks buvo pirmas gimnastikos pratimas kurį išmokai?
Kūlverstis.
5. Mėgstamiausias pratimas, kurį gali kartoti ir kartoti?
Vaikščiojimas ant rankų.
6. Kodėl tapai treneriu-(e)?
Esu trenerė, nes dirbdama savo darbą jaučiuosi laiminga. Mane žavi judėti bei tobulėti trokštantys žmonės, o galimybė jiems padėti įkvepia mane tobulėti asmeniškai dar labiau tam, kad galėčiau su jais pasidalinti viskuo, ką tik geriausią esu sukaupusi sava patirtimi.
7. Kas tau pakelia nuotaiką treniruočių metu?
Kadangi dirbu su vaikučiais, nuotaiką visada pakelia jų blizgančios akys vos tik įžengus į salę. Vaikų žaismingumas ir noras dalintis savais išgyvenimais bei jų noras džiaugtis gyvenimu.
8. Tavo gyvenimo credo?
Svarbiausia gyvenime yra daryti tai, kas padaro tave laimingą.
9. Kodėl InterGym?
Čia dirba nuoširdūs ir atviri žmonės, kurie ne tik motyvuoja bei padeda tobulėti dalindamiesi sava patirtimi, tačiau ir palaiko jaukią bei pozityvią atmosferą darbo metu. Taip pat tai puikiai įrengta vieta užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui.
10. Patarimas sportuojantiems…
Kad ir kokia fizinio aktyvumo veikla beužsiimtumėte, darykite tai savo malonumui ir nekankinkite savęs dėl kažkieno nubrėžtų standartų ar norų. O siekdami tikslų pasistenkite nepasiduoti per anksti, nes viskas bus, bet ne iš karto. Svarbiausia norėti ir kas kartą stengtis tapti geresniu nei buvai prieš tai.
[fbcomments count="off"]