Tarptautinis Gimnastikos Klubas kviečia skirti 1.2% pajamų mokesčio dalies paramą Všį ”Gimnastikos klubas”, taip prisidedant prie klubo vykdomos programos – “Sveikesnis vaikas, sveikesnis gyvenimas, sveikesnė ateitis!”. Skirdami 1.2% savo pajamų mokesčio ne tik parodysite visuomenei, kad esate neabejingi sveikai gyvensenai, bet ir suteiksite galimybę sportuoti vaikučiams, turintiems įvairių sveikatos sutrikimų.
Centre dirbantys specialistai kuria harmoningą ir jaukią klubo aplinką, kurioje vaikai ir paaugliai turi dešimtis būdų žaidimų ir sporto pagalba stiprinti sveikatą bei gerinti augančio organizmo vystymąsi.

Pagal LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kiekvienas gyventojas iki gegužės mėn. 1 d. Valstybinei Mokesčių inspekcijai gali nurodyti, kuriai visuomeninei organizacijai skiria dalį (iki 1.2%) iš sumokamų gyventojų pajamų mokesčių ir tokiu būdu geranoriškai paremti visuomeninių organizacijų veiklą.

Tai nereiškia jokių papildomų mokesčių ar finansinės naštos Jums. Jei nenurodysite, kam norite pervesti minėtus 1.2%, pinigai tiesiog pasiliks bendrame valstybės biudžete. Mokesčius perveda ne asmuo, o Mokesčių inspekcija, todėl žmogui tereikia užpildyti tik nesudėtingą prašymo formą arba užpildyti paramos formą FR 0512 v.2 ir kartu pateikti deklaruojant pajamas.

Prašymo skirti 1.2% gyventojų pajamų mokesčio formos FR0512(02) pateikimo būdai:

 1. Pristatyti tiesiogiai į VMI arba išsiųsti paštu.
  Tokiu atveju Jums tereikia:
  Užpildyti šią elektroninę formą (FR0512 formamxfd formatu) arba
b) formą užpildyti ranka (FR0512 forma PDF formatu)
  Užpildytą formą pateikti:
  Tiesiogiai įteikti Apkstirities Valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) darbuotojui (skyrių sąrašą galite rasti čia);
  Atsiųsti paštu Apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai (Dėmesio! Viename voke gali būti siunčiama tik viena deklaracija);
 2. Užpildyti ir pateikti per Elektroninio Deklaravimo Sistemą (EDS) prisijungiant per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę. Prisijungus pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko). Pasirinkite formą “Pildyti portale”. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 1.2% pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą), užpildyti ir pateikti.

Primename, kad papildomai prašymo teikti nereikia tiems, kurie praėjusiais metais paramą skyrė tam pačiam paramos gavėjui ar politinei partijai keleriems metams į priekį. Skiriamą paramą gyventojas gali skaidyti, pavyzdžiui, dviem viešosioms įstaigoms skirti po 0.6%.

Plačiau apie prašymų pervesti pajamų mokesčio dalį vienetams, turintiems teisę gauti paramą, ir (arba) politinėms partijoms priėmimą galite pasikonsultuoti VMI svetainėje arba nemokamu telefonu 1882.

Paramos gavėjo Všį Gimnastikos klubas rekvizitai:

Paramos gavėjo pavadinimas Všį Gimnastikos klubas
Buveinės adresas Buivydiškių g. 12A Vilnius
Įmonės kodas 303532381
Banko pavadinimas AB SEB bankas
Banko kodas 70440
Atsiskaitomosios sąskaitos numeris LT 45 7044 0600 0800 8190

Prašymus galima pateikti tik iki gegužės 1 d.

Išsamesnė informacija: Buivydiškių g. 12A Vilnius, tel. +370 678 85 556, vilnius@intergym.lt