Vaikų gimtadienis: originali ir aktyvi šventė gimnastikos centre Vilniuje ir Kaune

Mūsų patyrę šventės vedėjai yra pasiruošę Jūsų vaikui ir jo artimiesiems bei draugams suorganizuoti ir pravesti įdomią bei įsimintiną Jūsų vaiko gimtadienio šventę.

Garantuojame, kad praleistas laikas mūsų Centre bus nepamirštamas! Šventinėje programoje Jūsų laukia įvairūs smagūs, aktyvūs bei įdomūs žaidimai, kurie paprastai įtraukia prisijungti ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius!

gimtadieniai paaugliams Vilniuje, Kaune

Jūsų vaikai ir jų draugai bei artimieji gimtadienio metu galės aktyviai leisti laiką gimtadienio vedėjų organizuojamuose žaidimuose, aktyviai leisti laiką kliūčių ruožuose, kuriuos sudaro minkšti moduliai, įvairios kliūtys.

Taip pat vaikai turės galimybę pašokinėti gimnastiniais batutais ar batutų takeliais. Svarbu paminėti, kad turime ir kubelių baseiną, kuris pritraukia ne tik mažuosius bet ir didžiausius vaikus pastatyti didžiausią pasaulyje bokštą ar sienelę!

Originalus vaiko gimtadienis: šventės programos ypatybės

Kaip ir bet kurios gerai organizuotos šventės atveju, vaikų gimtadieniui būtina paruošti gerai apgalvotą scenarijų. Kai kurie tėvai įsitikinę, jog torto su simboliniu skaičiumi žvakių ir dovanos pakanka, kad diena būtų ypatinga. Deja, taip nėra.

aktyvus vaiko gimtadienis

Gimtadienis paaugliui arba vaikui žiemos ar vasaros metu, pavasarį ar rudenį – maža suaugusio, savarankiško gyvenimo repeticija, kurioje jis turės būti atsakingas, ryžtingas, iniciatyvus. Ir vienas didžiausių šitos šventės pliusų – tai pačio vaiko ir jo arba jos draugų ryškios, nepamirštamos emocijos, kurios ilgai neišsitrins iš atminties!

Todėl taip svarbu, kad šventė būtų smagi, aktyvi, graži ir turininga. Dėl šios priežasties specialistai rekomenduoja užsakyti vaikų gimtadienį tinkamoje vietoje, o jo organizavimą ir vedimą patikėti tikriems profesionalams.

Kiek kainuoja gimtadienio šventės mūsų Centre?

Šventinės programos kaina didžiojoje salėje yra nuo 170 € iki 280 €, priklausomai nuo vakarėlio trukmės, vaikų skaičiaus.

sporto gimtadienio šventės vaikams, paaugliams

Kaip užsakyti gimtadienio šventę vaikams ir paaugliams Vilniuje ar Kaune?

Vaikų gimtadienis – kaip dovana. Nustebinkite gimtadienio šventėją bei jo tėvelius ir padovanokite jiems nepamirštamą šventę mūsų Centre.

Kreipkitės į mūsų gimnastikos Centrą Vilniuje arba Kaune. Patyrę šventės vedėjai padovanos jūsų vaikui tikrai originalią ir aktyvią šventę!

Vaikų gimtadienio renginių dalyvių ir jų tėvelių atsiliepimai

Živilė Petkevičienė: „Šventėm dukros 7 gimtadienį, buvo labai smagu )“

Simona Rainienė: „Puiki vieta! Šventėme čia sūnaus 5 gimtadienį, tad veiklos buvo ir mažiems ir dideliems. 2 trenerės – animatorės prigalvojo smagių veiklų, kad nebūtų nuobodu nei vaikams nei suaugusiems. Jubiliatas labai laimingas, sakė, kad buvo nuostabus gimtadienis. Išsidūko puikiai ;)“

atsiliepimai kur svesti vaiko gimtadieni