Užsiėmimai suaugusiems Vilniuje

Užsiėmimai suaugusiems – treniruočių metu išmoksite pagrindinių akrobatikos elementų, sustiprėsite fiziškai, pagerinsite judesių koordinaciją bei kūno lankstumą. Treniruotės puikiai tinka tiek pažengusiems sportininkams, tiek naujokams, kadangi užsiėmimų metu taikomas individualizuotas mokymas.

Trikingas – gan nauja, bet sparčiai populiarėjanti sporto šaka. Pagrindai imami iš karate, taekwondo spyrių, breiko judesių, gimnastikos salto. Viską sujungus į vieną gaunamas įspūdingai atrodantis judesių komplektas.

Trikingas privers jus peržengti galimybių ribas, sužinoti savo kūno galimybes, pasiekti to, kas atrodė neįmanoma ir, žinoma, sustiprėti fiziškai. Tai puiki galimybė kūrybingai atskleisti savo kūno galimybes.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19 val.

1 mėn. (1 k/sav) – 45 €

1 mėn. (2 k/sav) – 65 €

Vienkartinė – 15 €

REGISTRUOTIS

Parkour / acrofreerun Vilniuje

Parkūras turi daug kitų sporto šakų elementų, todėl yra puikus būdas lavinti greitą orientaciją, jėgą, vikrumą, lankstumą. Šioje disciplinoje susijungia akrobatikos, kovos menų, breiko, parkūro elementai.

Užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19 val.

1 mėn. (1 k/sav) – 45 €

1 mėn. (2 k/sav) – 65 €

Vienkartinė – 14 €

REGISTRUOTIS

Treniruotės suaugusiems Kaune

Gimnastikos ir akrobatikos užsiėmimus veda treneriai Ernestas ir Kateryna, kurie yra savo sričių profesionalai, pasiruošę padėti jums pasiekti savo tikslus.

Užsiėmimų laikas:

Antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 20:00 iki 21:00.

Kainos:

  • Lankant 2 kartus per savaitę – 60 €
  • Lankant 1 kartą per savaitę – 45 €
  • Vienkartinis apsilankymas – 15 €

Nesvarbu, koks jūsų fizinis pasirengimas, InterGym gimnastikos centre Kaune jūs rasite sau tinkamus užsiėmimus!

Gimnastikos ir akrobatikos nauda:

  • Pagerina fizinę formą: treniruočių metu lavinsime jėgą, lankstumą ir koordinaciją.
  • Padidėja pasitikėjimas savimi: įveikdami savo ribas ir išmokdami naujų judesių, pajusite didesnę pasitikėjimo savimi dozę.
  • Naujos pažintys ir bendravimas: užsiėmimai – tai puiki proga susipažinti su bendraminčiais ir užmegzti naujas pažintis.

REGISTRUOTIS