Paskubėkite užsiregistruoti treniruotei vos už 1 centą!

Paskubėkite užsiregistruoti treniruotei vos už 1 centą!

Iki gegužės 31 d. kviečiame naujus klientus Vilniuje ir Kaune užsiregistruoti vaikų grupiniams užsiėmimams tik už 1 centą!

Ieškote puikaus būdo, kaip suteikti savo vaikui energijos, judėjimo ir naujų draugų? Tai puiki galimybė išbandyti grupinius užsiėmimus vaikams Intergym gimnastikos klube! Ir geriausia dalis – iki gegužės 31 d. visi nauji klientai Vilniuje ir Kaune gali užsiregistruoti bandomajai treniruotei tik už 1 centą!

Grupiniai užsiėmimai vaikams yra nepakartojama patirtis – vaikai gali ne tik ugdyti savo judesio įgūdžius, bet ir puikiai praleisti laiką su bendraamžiais. Intergym gimnastikos klubas siūlo profesionalių trenerių vadovaujamus užsiėmimus, kurie yra pritaikyti atitinkamai vaikų amžiui ir gebėjimams. Čia vaikai gali išmokti naujų gimnastikos triukų, tobulinti koordinaciją ir stiprumą, taip pat plėtoti bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius.

Bandomoji treniruotė – puiki galimybė įsitikinti, ar Intergym gimnastikos klubas Vilniuje arba Kaune yra teisingas pasirinkimas jūsų vaikui.

Nepamirškite, kad šis puikus pasiūlymas galioja tik iki gegužės 31 d. Užregistruokite savo vaiką į nemokamą bandomąją treniruotę ir leiskite jam atrasti džiaugsmą sporte!