Sportas 11-16 metų vaikams ir paaugliams – kodėl tai svarbu?

Sportas 11-16 metų vaikams ir paaugliams – kodėl tai svarbu?

Šio amžiaus vaikinams ir merginoms yra itin svarbu dalyvauti sporto veikloje, kadangi tai padeda formuoti ir vystyti jų kūną. Gimnastikos treniruotės, kurios vyksta International Gym centruose Vilniuje ir Kaune, padeda sumažinti nervų sistemos įtampą ir koreguoti paauglių laikyseną. Fizinis aktyvumas yra labai svarbus būtent šiame amžiuje, nes jis užtikrina harmoningą paauglių vystymąsi, palaiko ir stiprina jų sveikatą.

11-16 metų vaikai ir paaugliai išmoksta sudėtingų gimnastikos ir akrobatikos elementų, tokių kaip salto, stovėsena ant rankų, rondatai, flesai, mostai ant sijų, jėgos elementai ant žiedų ir t.t. Užsiėmimai padeda jiems gerinti savo koordinaciją ir pusiausvyrą, lankstumą, kardio ir fizinę ištvermę, vikrumą ir tikslumą.

Šios treniruotės yra skirtos berniukams ir mergaitėms nuo 11 iki 16 metų, nepriklausomai nuo jų patirties ar pradinių fizinių gebėjimų. Visi paaugliai gali drąsiai prisijungti prie sporto užsiėmimų mūsų centruose.

Kuo sporto treniruotės įdomios paaugliams?

Gimnastikos ar kito sporto užsiėmimai Vilniuje ir Kaune yra nepaprastai svarbūs 11-16 metų paaugliams. Kaip sako Vilniaus restorano vadybininke Ugnė Rimkutė: „Pašėlusiame šiuolaikinio miesto ritme jaunimui ne visada pavyksta rasti laiko ir vietos aktyviai ir sveikai veiklai. Gimnastikos užsiėmimų lankymas sporto klube leidžia paaugliams atitrūkti nuo miesto šurmulio ir sutelkti dėmesį į savo fizinę sveikatą„.

sportas mergaitėms 11, 12, 13, 14, 15 ir 16 metų

Taigi, reguliarios treniruotės yra svarbus aktyvumo šaltinis, padedantis 11 ir 12, 13 metų vaikams bei 14, 15, 16 metų paaugliams Vilniuje ir Kaune tapti stipresniais, pasitikinčiais savimi ir pozityvesniais žmonėmis.

Be to, gimnastikos ir kito sporto treniruotės yra puikus būdas paaugliams ne tik išlikti aktyviems, bet ir formuotis kaip asmenybėms. Gimnastikos užsiėmimai tinka visiems fizinio pasirengimo lygiams, todėl net jei paauglys nėra ypač aktyvus, sporto užsiėmimai gali būti jam arba jai įdomūs ir naudingi. Įdomios treniruotės 11 ir 12, 13 metų vaikams bei 14, 15, 16 metų paaugliams Vilniuje ir Kaune su patyrusiais Igym treneriais gali padėti paaugliams ne tik išlikti sveikiems, bet ir išsiugdyti sveikus įpročius, kurie išliks visam gyvenimui.

Sportas 11, 12, 13, 14, 15 ir 16 metų berniukams ir mergaitėms Vilniuje ir Kaune

Gimnastikos užsiėmimai taip pat suteikia paaugliams puikų būdą susirasti naujų draugų ir smagiai bendrauti. Sporto treniruotės berniukams ir mergaitėms yra puikus būdas paaugliams susitikti su kitais savo bendraamžiais, kurie turi panašių pomėgių. Vienas iš tėvų, IT specialistas Aleksandras Kraštovskis teigia, kad „toks bendravimas gali padėti kurti santykius ir pasitikėjimą savimi bei padėti 11, 12, 13, 14, 15 ir 16 m. paaugliams išsiugdyti svarbius socialinius įgūdžius„.

sportas vaikams 11, 12, 13, 14, 15 ir 16 metų

Sporto treniruotės Kaune ir Vilniuje taip pat suteikia paaugliams galimybę išmokti naujų įgūdžių. Gimnastikos užsiėmimai paprastai apima jėgos ir lankstumo pratimų derinį, taip pat specifinių metodų ir įgūdžių mokymąsi. Šių įgūdžių išmokimas gali padėti paaugliams jaustis labiau pasitikintiems savimi ir lavinti koordinaciją bei pusiausvyrą.

Nepamirškime ir apie tai, kad sporto klubo lankymas gali būti puikus būdas šiuolaikiniams paaugliams suprasti kas tai yra komandinis darbas, disciplina ir pagarba.

Apibendrinant galima pasakyti, kad šiais laikais reguliarios gimnastikos treniruotės sporto klube yra nepaprastai svarbios dideliame mieste gyvenantiems 11–16 metų paaugliams. Lankymasis sporto klube paaugliams suteikia galimybę išlikti sveikiems  ir aktyviems, susirasti naujų draugų, išmokti naujų įgūdžių ir išsiugdyti svarbias vertybes.