VASAROS DIENOS STOVYKLOS 2023 VILNIUJE IR KAUNE

Liepos 3 d. – liepos 7 d.

Liepos 10 d. – liepos 14 d.

Liepos 17 d. – liepos 21 d.

Liepos 24 d. – liepos 28 d.

Tarptautinis gimnastikos centras organizuoja sporto ir laisvalaikio stovyklą, kuri skirta 6 –12 metų vaikams, norintiems aktyviai bei linksmai praleisti vasaros atostogas!

“Inter Gym Camp” stovykloje Jūsų vaiko laukia ypatingai daug sporto veiklos. Taip pat vaikai tobulins savo kūrybinius įgūdžius, žais bei dalyvaus stovyklos pramogose.

08:00-08:30 Atvykimas į stovyklą
08.30-09.00 Pusryčiai
09:00-10:00 Rytinė mankšta ir treniruotė
10:00-11:00 Žaidimai salėje arba lauke
12:00-13:00 Pietūs
13.00-13.30 Laisvas laikas
13:30-14:30 Edukacinė veikla
14:30-15:00 Sportiniai žaidimai
15:00-15:30 Pavakariai
15:30-16:30 Treniruotė
16:30-17:00 Laisvas laikas

Organizatoriai pasilieka teisę keisti stovyklos programą.

Vieta:

Buivydiškių g. 12A, 07194, Vilnius

Baltų pr. 49F, 48233, Kaunas

Būtina išankstinė registracija (dalyvių skaičius ribotas)

Nepraleiskite progos padovanoti savo vaikams nepamirštamus įspūdžius, naują patirtį ir nuostabią vasarą!!!

REGISTRUOTIS

Vasaros dienos stovyklos Vilniuje ir Kaune – norintiems aktyviai bei linksmai praleisti vasaros atostogas

Tėveliams nuolat kylantis klausimas – ką veikti su vaiku atostogų metu? Ypač vasarą, kai vaikai po ilgų ir sunkių mokslo mėnesių, pagaliau gali atsikvėpti ir leistis į atostogas. Čia tėveliams į pagalbą ateina vasaros stovyklos vaikams Vilniuje ir Kaune. Tačiau kurią vaikų stovyklą pasirinkti iš visos gausybės tų, kurias dabar siūlo organizatoriai?

Vasaros stovyklos skirstomos į dienines arba stovyklas su nakvyne.

Stovyklos su nakvyne

Paprastai į tokią stovyklą leidžiami vaikai nuo 8 metų. Įspūdžiai iš jos išliks visam gyvenimui, tačiau turite būti užtikrinti, kad jūsų vaikas yra pasirengęs fiziškai ir, visų pirma, psichologiškai.

Jeigu nusprendėte vaiką išleisti į stovyklą su nakvyne, pasirūpinkite, jog jis sugebėtų savarankiškai pasikloti lovą, maudytis (laikytis asmeninės higienos), būti atsakingas už savo paties daiktus. Taip pat nepamirškite, jog Jūsų vaikas turi būti pasiruošęs ilgą laiką praleisti be Jūsų.

Dienos stovyklos vaikams

Dienos stovykla organizuojama vaikams nuo 6 iki 12 metų. Skirtingai negu stovyklose su nakvyne, dienos stovyklose vaikai atvežami ryte ir vakare pasiimami.

Kodėl verta vaikus leisti į dienos stovyklas? Čia jų lauks ne tik naujos pažintys, bet ir naujų socialinių įgūdžių ugdymas. Tokia stovykla puikiai tinka, jeigu vaikas dar per mažas stovyklai su nakvyne arba nenori išvykti ilgesniam laikui iš namų.

Vaikų dienos stovyklos būna įvairaus pobūdžio! Mes siūlome sporto stovyklą.

Sportuodami Vilniuje ar Kaune, moksleiviai dažnai susiduria su kliūtimis ir sunkumais, tokiais kaip: didelis krūvis mokymosi laikotarpiu, greitas gyvenimo tempas didmiestyje, tėvų laiko trūkumas, norint nuvežti savo atžalas į sporto užsiėmimus. Dėl šių aspektų, reguliarios sporto treniruotės vaikams, tampa beveik neįmanomos. Todėl vaikų sporto stovyklos tampa puikia galimybe skirti laiko vaiko sportiniam vystymuisi.

Vaikystės ir paauglystės laikotarpiai yra palankiausi mokymuisi, naujų žinių įgijimui ir jau turimų įgūdžių sporte tobulinimui. Šiuo laikotarpiu vystosi ne tik vaiko kūnas, bet ir protas, formuojasi asmenybė. Todėl vasaros stovykla bus ne tik įdomi pramoga, bet ir naudingas būdas tobulinti vaiko fizinį pasirengimą ir intelektą. Sportinė veikla ir bendravimas su bendraamžiais padeda pagerinti paauglio dėmesio koncentraciją, įgyti disciplinos, ugdyti charakterio savybes.

Kaip išsirinkti sporto stovyklą vaikui Kaune arba Vilniuje?

Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kiek metų organizuojama sporto stovykla? Ar ji populiari?

Antra – susipažinkite su treneriais. Svarbu, kad treneriai būtų kompetentingi ir turėtų patirties dirbant su vaikais ir paaugliais.

Būtinai išsiaiškinkite ir dėl maisto: kiek kartų per dieną tiekiamas maitinimas, koks bus meniu.

O svarbiausia, būtinai pasitarkite su pačiu vaiku!

Taigi, sporto vasaros stovyklos 6, 7, 8, 9, 10, 11 ir 12 metų vaikams gali būti labai naudingos. Tai gali būti puiki galimybė vaikams užmegzti naujas draugystes, įgyti naujų įgūdžių, pasikelti savivertę ir įgauti įvairios patirties. Stovyklos gali suteikti vaikams galimybę mokytis naujų žaidimų, bendradarbiavimo, komandinio darbo ir kt. Be to, stovyklos padeda ugdyti vaikų fizinę ir emocinę sveikatą ir padeda vaikams išmokti būti savarankiškiems, sukoncentruoti dėmesį ir laikyti disciplinos.

“InterGym” stovykloje Jūsų vaiko laukia daug įdomios sporto veiklos. Taip pat kūrybinių įgūdžių tobulinimo – vaikai žais įvairius žaidimus ir dalyvaus stovyklos pramogose.

REGISTRUOTIS